top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

1.jpg

NASI GOŚCIE Z CZECH

Dnia 15 grudnia 2013 r. nasza szkoła podpisała umowę o współpracy ze Štredni škola teleinformatiky w Ostravie. Wynikiem tej umowy było podpisanie 26 września 2014 przez dyrekcje obu szkół: p. Annę Michałowską i p. Pavla Zubka dokumentów programu Erasmus+ 2014

Dnia 15 grudnia 2013 r. nasza szkoła podpisała umowę o współpracy ze Štredni škola teleinformatiky w Ostravie. Wynikiem tej umowy było podpisanie 26 września 2014 przez dyrekcje obu szkół: p. Annę Michałowską i p. Pavla Zubka dokumentów programu Erasmus+ 2014, w myśl których młodzież czeska ma przyjechać do ZS 37 jesienią tego roku.

W dniach 22.09 – 4.10 2014 r. w naszej szkole przebywała młodzież ze szkoły partnerskiej z Czech Srednie Skoly Teleinformatyki w Ostrawie. Sześcioro uczniów wraz z opiekunką p. Bożeną Wesnerową przez dwa tygodnie uczestniczyło w zajęciach edukacyjnych, kulturowych i sportowych.

Przed południem pod kierunkiem p. Adama Bojanowskiego i Krzysztofa Mroza odbywały się zajęcia.

Popołudniami zwiedzali Warszawę i okolicę: Centrum Nauki Kopernik, Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Pałac w Wilanowie, Stadion Narodowy, Żelazową Wolę, Pałac w Nieborowie.

Odwiedzili nasze firmy partnerskie: Teltech i Centrum Kształcenia Praktycznego.

Brali udział w zajęciach sportowych: „Pierwszaki na start”, w kręgielni, aqua parku i paintballu.

Koordynatorem projektu była p. wicedyrektor Alicja Puszkarska.

1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
10_resize-height_wm-br.jpg
11_resize-height_wm-br.jpg
12_resize-height_wm-br.jpg
13_resize-height_wm-br.jpg
14_resize-height_wm-br.jpg

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej