top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Z życia szkoły

------------------------------------------------------------------------------
WYRÓŻNIENI NA TARGACH ZAWODÓW

2 i 3 kwietnia ekipa złożona z uczniów opowiadała o specjalnościach naszego technikum

kolegom z klas drugich warszawskich (i nie tylko) gimnazjów. To dzięki: Karolinie Laksy, Jankowi Gumowskiemu, Dawidowi Kaniewskiemu, Jankowi Śliwińskiemu i Rafałowi Wolskiemu gimnazjaliści mogli zobaczyć ciekawe doświadczenia i zrozumieć złożoność oraz poznać różnorodność zastosowań telekomunikacji i teleinformatyki. Ogromne dzięki za zaangażowanie, serce i profesjonalizm. Nad wszystkim czuwali p. Andrzej Kowalczyk i Zdzisław Woch.

 

 

 

dsc_4466.jpg

 

dsc_4391.jpg

 

dsc_4434.jpg

 

dsc_4468.jpg

 

dsc_4486.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności