top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Z życia szkoły

-------------------------------------------------------------------------------------------------

"DOTYKALIŚMY" TEATRU

W ramach ogólnopolskiej akcji "Dotknij Teatru", 27 marca uczniowie naszej szkoły (pod opieką p. Anny Trusewicz) brali udział w niezwykłym wydarzeniu w Teatrze Powszechnym

w Warszawie. Na początku uczestniczyliśmy w czytaniu tekstu Hanocha Levina "Jakobi i Leidental". Zadaniem przybyłych gości (w tym naszej grupy) było przygotowanie własnej inscenizacji tego dramatu, przy wsparciu artystów i pracowników Teatru.

 

Przez 6 godzin Teatr był otwartą przestrzenią produkcyjną. Przybyłe osoby zostały podzielone na grupy. Do wyboru była między innymi grupa: reżyserska, dramaturgiczna, scenograficzno-kostiumowa, aktorska, oświetleniowa, akustyczna, produkcyjna i promocyjna. My wybraliśmy grupę promocyjną. Pracowaliśmy pod okiem artystów i pracowników Teatru Powszechnego. Efekt naszej wspólnej pracy można było zobaczyć o... północy! na Scenie Małej Teatru Powszechnego. Niesamowite doświadczenie.

 

Anna Trusewicz

 

 

 

dzie teatru 1.jpg

Aktorzy Teatru Powszechnego

 

dzie teatru 3.jpg

Proces twórczy

 

dzie teatru 2.jpg

Nasze dzieło


bottom

Zespół Szkół Łączności