top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Z życia szkoły

-------------------------------------------------------
NASZA DOSKONAŁA AKADEMIA CISCO

Co roku przyznawana jest nagroda Akademickiego Programu Doskonałości dla jednej z Akademii CISCO w każdym regionie (region to Europa Centralna, Rosja i kraje byłego Związku Radzieckiego!!!) za osiągnięcie doskonałości w nauczaniu programu.

I w tym roku to właśnie my otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie. Nasz Zespół Szkół Nr 37 im Agnieszki Osieckiej uznany został za najlepszego "dostawcę" programu IT Essentials w regionie. Wielkie podziękowania dla p. Henryka Giergielewicza - wykładowcy Akademii oraz wszystkich uczniów Technikum, którzy zdobyli certyfikaty CISCO i tym samym zapracowali na to wyróżnienie.

 

 

 

 

academy01.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności