top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Z życia szkoły

--------------------------------------------------------------------
KOWALCZYK, ZŁOTY STOCH I... NASZA KASIA !!!
Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Wśród reprezentantów Polski Katarzyna Woźniak - panczenistka, uczennica klasy sportowej w naszym LO w sezonie 2005/2006.

Potem uczennica i absolwentka SMS w Zakopanem, choć wciąż zawodniczka WTŁ Stegny Warszawa. W 2009 roku zajęła III miejsce w wieloboju łyżwiarskim na Mistrzostwach Świata Juniorów. Rok później wraz z koleżankami była autorką wielkiej niespodzianki - sięgnęła po brąz IO w Vancouver w biegu drużynowym. Minęły cztery lata, Kasia ponownie została olimpijką. W środę /19.02/ wystartuje na 5000m, a dwa dni później - być może - w biegu drużynowym. Trzymajcie kciuki !!!

 

 

 

TaC

 

z7609371Q.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności