--------------------------------------------------------------------------------------
PIERWSZY SEMESTR ZAKOŃCZONY I... PODSUMOWANY !
Apel sumujący I semestr roku szkolnego 2013/2104 w ZS Nr 37 odbył się 28 stycznia. Prowadziła go Pani Dyrektor Anna Michałowska.

Uczniowie zgromadzeni na sali gimnastycznej mieli okazję poznać bliżej klasy z największymi osiągnięciami dydaktycznymi /technikum - 1 Td, licem - 2 La/ oraz koleżanki i kolegów wyróżnionych dyplomami za pracę na rzecz społeczności uczniowskiej, za działalność artystyczną, za osiągnięcia w sporcie... Najcenniejsze były jednak sukcesy dydaktyczne. Aż 26 osób otrzymało stypendium za wyniki w nauce i sukcesy w sporcie.
A najwyższe średnie uzyskali - Maciej Siwak /1 Td/ w technikum i Martyna Majka /2 Ls/ w liceum.
W II semestrze uczniom i nauczycielom życzymy sukcesów we wszystkich dziedzinach, wysokich średnich również...

dsc_0495m.jpg

dsc_0545m.jpg