top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

72 LO im gen. Jakuba Jasińskiego, z którym z łatwością wygrały 2:0. Podobnie w kolejnym z Zespołem Szkół Nr 5 im. Stefana Kisielewskiego.

Dwa dni później dziewczyny zaczęły walkę z Zespołem Szkół Spożywczo - Gastronomicznych. Z niemałymi trudnościami wygrały 2:1. Zaraz potem rozegrały mecz z Zespołem Szkół Gastronomiczno - Hotelarskim wygrywając 2:0.

Mecz o podium dziewczyny zagrały z IV LO im. Adama Mickiewicza. Nasze Gwiazdy wygrały 2:1, ale nie obyło się bez trudności. Pierwsze miejsce było w zasięgu ręki. Niestety, w tym roku nie zdołały pokonać XCVII LO im. Olimpijczyków Polskich, przegrywając 0:2.

Gratulujemy i dziękujemy za walkę naszym Siatkarkom. Podziękowania również pod adresem Trenera - Kamila Jeża.

 


Skład: Iza Goc 3Ls, Oliwia Glińska 3Ls, Olga Cichocka 3Lj, Klaudia Konarska 1Ls, Martyna Majka 1Ls, Patrycja Adamczyk 1Ls, Agnieszka Pałczyńska 3Ls, Sylwia Rolka 1Ls, Gabrysia Konarzewska 1Ls, Kasia Grzelak 1Ls, Paulina Marczak 1Ls.

Trener: p. Kamil Jeż.

 

 

Tekst: Majka


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej