top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Z życia szkoły

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

PUCHAR DYREKTORA ZS37 DLA KLASY 2 LS

W naszej szkole w dniach 26.03. - 17.04. odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar /przechodni/ Dyrektora Szkoły. Turniej zorganizowała sekcja sportowa Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem prof. Kamila Jeża. Zgłosiło się do niego pięć drużyn: 1LOs, 1Td, 2LOs, 3Td, 4Td...

Podzielono je na dwie grupy:

Grupa I : 1LOs, 2LOs, 4Td

Grupa II : 1Td, 3Td

Grając systemem "każdy z każdym" wyłoniono półfinalistów, niestety jedna drużyna nie zakwalifikowała się do dalszej rywalizacji, a była to klasa 1LOs.

W I półfinale zmierzyły się ze sobą 2LOs i 1Td, zwyciężyła starsza klasa. W II półfinale grała klasa 4Td i 3Td i po raz kolejny starsza drużyna okazała się lepsza; było to najbardziej zacięte spotkanie turnieju.

Dnia 16.04. do walki stanęły klasy 1Td oraz 3Td. Z wynikiem 2:0 wygrała starsza i bardziej doświadczona drużyna. Następnego dnia 17.04. został zorganizowany uroczysty finał, do którego dotarły drużyny z klas 2LOs oraz 4Td. Organizatorzy zapewnili oprawę muzyczną, a ekipy wspierane były przez swych wiernych kibiców. Mecz trwał póki jedna z drużyn na swoim koncie nie miała 3 wygranych setów.

Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła klasa sportowa z wynikiem 3:1.

Każdy uczestnik, który stanął na podium otrzymał pamiątkowy dyplom. Zwycięzcom Pani Dyrektor wręczyła okazały puchar, symboliczne Piccolo, a koledzy z sekcji sportowej obsypali mistrzów konfetti, które w połączeniu z szampanem dało kolorową podłogę. ;) Cała ceremonia dekoracyjna odbyła się przy dźwiękach muzyki "We are the champions".

Gratulujemy Zwycięzcom!

 

P.S. MVP turnieju wybrany został Krzysztof Małek /4 Td/, w drużynie zwycięzców wyróżnili się - Piotr Firląg i Jan Kuliński.

 

dsc_0631m.jpg

 

dsc_0683m.jpg

 

dsc_0628m.jpg

 

dsc_0738m.jpg

 

dsc_0800m.jpg

 

Tekst i foto: Majka


bottom

Zespół Szkół Łączności