top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

 

Certyfikaty

Z życia szkoły

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NA WIOSNĘ - ZIMOWE MAZURY !!!

37 uczniów z klas 2 Lj, 2 Td, 2 Ls i 1 Ls wyruszyło bladym świtem 8 kwietnia na "Mazurską Wyprawę" do Pięknej Góry koło Giżycka. Wyprawa, która okazała się zimową, zorganizował Zespół Kultury Fizycznej /Kamil Jeż i Tadeusz Cygański/, do spółki z ...

biurem podróży Fokus. Wspomógł przedsięwzięcie, jako trzeci opiekun, nasz były długoletni pracownik, aktualnie ceniony muzyk /zespół CKP/ - p. Grzegorz Rojek. Przez trzy dni /i dwie noce/ uczestnicy wyprawy mieli okazję wziąć udział w przeróżnych zajęciach, podczas których integrowali się, pokonywali strach i odkrywali... nieodkryte talenty - koleżanek, kolegów i swoje. Team Building, survival, pierwsza pomoc przedmedyczna, park linowy, akademia kreatywności, a do tego - ognisko i dyskoteka tematyczna z DJ'em nie pozwoliły nudzić się choćby przez chwilę. Organizatorzy mieli również w planach rejs statkiem - Szlakiem Łąbędzkim, ale w związku z półmetrową warstwą lodu na jeziorze (+20 cm śniegu) i brakiem podręcznego lodołamacza, przedsięwzięcie odwołano.

Pozostała za to moc wspomnień, trochę udanych zdjęć, nieśmiałe plany kolejnej wyprawy i... 5 szwów na plecach Rafała W., ale o tym w następnym odcinku.

 

adscn2170mae.jpg

adscn2216mae.jpg

"Mazurska Wyprawa" - wariant zimowo-wiosenny

 

adscn2176mae.jpg

Uczestnicy wyprawy na pomoście - jezioro Tajty

 

adscn2186mae.jpg

Port w Giżycku nad jeziorem Niegocin

 

adscn2192mae.jpg

Zajęcia w parku linowym

 

adscn2200male.jpg

Dyskoteka integracyjna

Tekst i foto: TaC

 

 

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Łączności