-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NA WIOSNĘ - ZIMOWE MAZURY !!!

37 uczniów z klas 2 Lj, 2 Td, 2 Ls i 1 Ls wyruszyło bladym świtem 8 kwietnia na "Mazurską Wyprawę" do Pięknej Góry koło Giżycka. Wyprawa, która okazała się zimową, zorganizował Zespół Kultury Fizycznej /Kamil Jeż i Tadeusz Cygański/, do spółki z ...

biurem podróży Fokus. Wspomógł przedsięwzięcie, jako trzeci opiekun, nasz były długoletni pracownik, aktualnie ceniony muzyk /zespół CKP/ - p. Grzegorz Rojek. Przez trzy dni /i dwie noce/ uczestnicy wyprawy mieli okazję wziąć udział w przeróżnych zajęciach, podczas których integrowali się, pokonywali strach i odkrywali... nieodkryte talenty - koleżanek, kolegów i swoje. Team Building, survival, pierwsza pomoc przedmedyczna, park linowy, akademia kreatywności, a do tego - ognisko i dyskoteka tematyczna z DJ'em nie pozwoliły nudzić się choćby przez chwilę. Organizatorzy mieli również w planach rejs statkiem - Szlakiem Łąbędzkim, ale w związku z półmetrową warstwą lodu na jeziorze (+20 cm śniegu) i brakiem podręcznego lodołamacza, przedsięwzięcie odwołano.

Pozostała za to moc wspomnień, trochę udanych zdjęć, nieśmiałe plany kolejnej wyprawy i... 5 szwów na plecach Rafała W., ale o tym w następnym odcinku.

adscn2170mae.jpg

adscn2216mae.jpg