0003.jpgNASI UCZNIOWIE NA TARGACH INDYSTRY WEEK

8 listopada 2018 r. uczniowie klasy 3f odwiedzili Targi Industry Week na zaproszenie firmy INSTOM, na której stoisku zapoznali się z bogatą ofertą handlową firmy.

Zaprezentowano uczniom m.in.:
- interaktywny fragment linii produkcyjnej wraz z załączonym systemem optymalizacji procesu produkcyjnego, który zrobił an uczniach największe wrażenie,
- robota TX60 (STÄUBLI) wygrodzonego modułowym systemem PROTEC,
- różne zabezpieczenia w zakresie infrastruktury obiektowej: BMS, SSP, HVAC, CCTV, IT.

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowane były oferty producentów i dystrybutorów z różnych branż np.  maszyn do cięcia laserem, systemy CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu.

Zwiedzanie takich targów przybliża uczniów do rzeczywistych technologii stosowanych w przemyśle.

0001m.jpg - 66.85 KB
0002.jpg - 112.37 KB