csgo-logo.jpg13 -sty nie musi być pechowy
Z reporterskiego obowiązku chciałam o czymś "usłużnie donieść". Nasi uczniowie nie tylko "pobierają nauki", ale chętnie uczestniczą w przeróżnych atrakcjach. Po wielu gorących dyskusjach, bojach ze sprzętem, walką z własną niemocą, organizatorzy, z Emil Ferreira Walewskijako dobrym duchem imprezy, rozpoczęli rozgrywki w CS: GO.

Uspokoję, turniej nie odbywa się kosztem lekcji. Tym razem uczniowie chętnie zostają w szkole nawet do późnych godzin wieczornych.

Zmagania 18 drużyn można śledzić na stronie:  challonge.com/pl/ZS37csgoLAN17
Nasz turniej nie byłby możliwy, gdyby nie sponsor udostępniający serwer: logo_pukawka.png

Walka potrwa do 22 grudnia, wówczas wyłonieni zostaną zwycięzcy, wręczone nagrody (częściowo sponsorowane przez naszą brygadę RR, czyli Radę Rodziców).
Czekajcie na nowie wieści już niebawem.

MR

PS. Smuteczek, że jednak nie uczestniczę w rozgrywkach emotka1.jpg